ČeskýDanskDeutschEesti keelEnglishEspañolΕλληvικάFrançaisIcelandicItalianoLatvijasLietuvosNederlandsNorskPolskiPortuguêsPусскийSuomalainenSvenskTürkçe


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PRO SPLNĚNÍ CÍLŮ

Vy sami víte, co je pro vaši farmu nejlepší. Spojte tyto znalosti s naší zkušeností s automatickým dojením. Vyberte si a sestavte vlastní Lely Astronaut podle svých specifických cílů. Chytré farmaření je vaší volbou.

Chytré farmaření je vaší volbou

Nechte nás, abychom vám pomohli s inovativním řešením při plnění vaší vysněné budoucnosti nebo současných potřeb. Proto jsou vaše cíle i naše a chceme vás podpořit při hledání řešení s nejlepší přidanou hodnotou.


Toto dlouhodobé partnerství s našimi chovateli je založeno na vzájemné důvěře. Dychtivě se snažíme dozvědět, co žene naše zákazníky vpřed, co považujete za nejdůležitější. Pouze tak vám budeme moci poskytnout řešení navržené pouze pro vaší farmu. Chytré farmaření je vaší volbou.


Lely Astronaut

Ve společnosti Lely víme, že je každá mléčná farma odlišná. Vaše farma je jedinečná, stejně, jako jste jedineční vy a vaše cíle. Jakkoli může být moderní chov dojeného skotu složitou činností, na konci dne musí být stejně mléko v nádrži.


Před téměř dvaceti pěti lety jsme spustili revoluci v chovu dojného skotu uvedením prvního systému robotického dojení: robotem Lely Astronaut. Od té doby jsme nikdy nepolevili ve vývoji.


Byly představeny nové techniky a do čela se staví zásadní cíle. Během těchto let nám zkušenosti a poznatky tisíců chovatelů, jako jste vy, pomohly vytvořit z robotu Lely Astronaut to, čím je dnes:


nejlepším způsobem dojení vašich krav.

​​​​​​​Co je důležité pro vás a vaši farmu?

Dodejte reprodukci přesnost
Dodejte reprodukci přesnost
Dodejte reprodukci přesnost

Chcete-li mít kontrolu nad svou farmou, musíte spoléhat na reprodukci.

Chcete-li mít kontrolu nad svou farmou, musíte spoléhat na reprodukci. Další pár očí, který vám zajistí zabřeznutí vašich dojnic. Zaveďte do systému reprodukce přesnost a budete schopni sledovat krávy v říji a inseminovat je ve správný čas. Tím zvýšíte úspěšnost oplodnění a ušetříte si mnoho času.

Přečíst více
Zvyšte dojivost svého stáda
Zvyšte dojivost svého stáda
Zvyšte dojivost svého stáda

Nejvyšší zisk z vaší výrobní kapacity zahrnuje optimální vztah mezi kapacitou vemene, dostupnými daty a hardwarem.

Nejvyšší zisk z vaší výrobní kapacity zahrnuje optimální vztah mezi kapacitou vemene, dostupnými daty a hardwarem. A mít v záloze zodpovědného odborníka z podpory pro řízení farmy. Zvyšte kapacitu svého robotu o dalších 10 až 15 %, optimalizujte produkci svého stáda a naplňte vaši nádrž větším množstvím mléka.

Přečíst více
Poznejte své krávy
Poznejte své krávy
Poznejte své krávy

Postarejte se o vaše největší bohatství: vaše krávy.

Postarejte se o vaše největší bohatství: vaše krávy. Zdravé krávy šetří náklady, čas a zvyšují produkci mléka. Získejte více kontroly nad zdravím krav a provádějte správná rozhodnutí na základě moderních senzorů a snadno přístupných informací. Zajistíte tak svůj zisk.

Přečíst více
Zajistěte zdraví vemene
Zajistěte zdraví vemene
Zajistěte zdraví vemene

Kvalitní mléko vychází ze zdravého vemene.

Kvalitní mléko vychází ze zdravého vemene. Získejte jasný přehled o zdraví vemene a zjistěte, kdy je nutné učinit určitá opatření. Zlikvidujte bakterie a zamezte křížové kontaminaci před každým dojením. Získejte nadvládu nad zdravím vemene a snižte své náklady.

Přečíst více
Zaměřte se na efektivitu krmení
Zaměřte se na efektivitu krmení
Zaměřte se na efektivitu krmení

Krmení představuje hlavní náklady na mléčné farmě.

Krmení představuje hlavní náklady na mléčné farmě. Krmte proto každou krávu podle aktuální potřeby a zaměřte se na efektivitu krmení. Zajistěte možnost krmení lepší krmnou dávkou, a to i v kombinaci s tekutým krmivem.

Přečíst více
Podpořte svou strategii pasení
Podpořte svou strategii pasení
Podpořte svou strategii pasení

Pastva je nejpřirozenější způsob krmení krav.

Pastva je nejpřirozenější způsob krmení krav. Pastva má pozitivní dopad na blaho a zdraví krav. Zajistěte si zdravé a šťastné krávy na pastvině, zatímco budete mít plnou kontrolu nad produkcí mléka. Pastva je společensky stále více vyžadována, protože společnost očekává, že uvidí krávy na pastvinách.

Přečíst více

Chcete si sestavit vlastní Lely Astronaut?

Další informace


Kontaktujte nás

Upozorňovat na nové zprávy


Sledujte nás

Jméno *
Příjmení *
Společnost
Povolání/titul

Ulice
Město
Stát
PSČ
Země

Telefon
Fax
E-mailová adresa *
Vaše dotazy, připomínky nebo návrhy